نماد سایت نمایندگی لنوو lenovo

هزینه تعمیر قاب لپ تاپ لنوو و تعویض آن چقدر است؟

نتایج بررسی ها و تحقیقاتی که تیم فنی و تخصصی نمایندگی لنوو انجام داده است نشان می‌دهد که خرابی های به وجود آمده برای قاب لپ تاپ به دلایل مختلف از جمله وارد شدن ضربه و یا به پایان رسیدن طول عمر مفید دستگاه و باز و بسته کردن زیاد آن می باشد که در قسمت تعمیر قاب لپ تاپ لنوو می توانید به راحتی و در سریعترین زمان ممکن این مشکل را برطرف نمایید.

در ادامه مطلب تمامی مواردی که باعث می شود تا قاب لپ تاپ شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشد را مورد بررسی قرار می دهیم و به شما می‌گویم که چرا باید برای تعویض قاب لپ تاپ لنوو از قاب های اصلی و اورجینال که از مانده و گارانتی رسمی و معتبر برخوردار هستند استفاده نمایید.

دلایل خرابی قاب لپ تاپ لنوو

نمایشگر لپ تاپ ها و قاب دور آن از جمله مهم‌ترین قسمت‌های سخت افزاری هر لپ تاپ هستند که باید حتماً در حین استفاده از نکات لازم را در مورد نگهداری درست و مراقبت از این قسمت ها برای جلوگیری از وارد شدن صدمه و ضربه رعایت کنید.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی لنوو با توجه به تحقیقات مختلفی که در این زمینه انجام داده است متوجه شده است که یکی از مهمترین دلایل خراب شدن آب دور نمایشگر و قاب کلی لپ تاپ های اچ پی را میتوان وارد شدن ضربه دانست.

به گزارش نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو با توجه به اینکه لپ تاپ به عنوان وسایلی شناخته می شوند که قابلیت حمل دارند این موضوع و افتاده شدن آنها از ارتفاع و وارد شدن ضربه قسمت مختلف و سخت افزاری به عنوان یک امر طبیعی در نظر گرفته می شود اما نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که حتماً در حین جابجایی از ابزار و تجهیزات مناسب استفاده کنید تا این خرابی ها به کمترین میزان خود برسد.

در برخی از موارد نیز مشاهده شده است که خرابی های به وجود آمده برای قاب نمایشگر به دلیل باز و بسته کردن زیاد نمایشگر و درب لپ تاپ اتفاق افتاده است.

به گزارش نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو برای جلوگیری از این مشکلات بهتر است سعی کنید تا اگر مدت زمان کمی با لپ تاپ خود کار ندارید حتما صفحه آن را روشن بگذارید و لپ تاپ را به اصطلاح نبندی تا باعث می شود که به سلول ها و قسمت های سخت افزاری مانند قاب دور نمایشگر خسارت‌هایی وارد شود.

در ادامه به شما می گوییم که در صورت بروز چنین مشکلاتی باید چه راهکارهایی را برای جلوگیری از خرابی بیشتر و یا تعمیر و تعویض قسمت های مختلف سخت افزاری خراب شده قابل نمایشگر در پیش بگیرید.

تعمیر قاب لپ تاپ  لنوو

با توجه به اینکه قاب لپ تاپ نقش بسیار اساسی در استفاده از دیگر قسمت های سخت افزاری و استفاده کلی از لپ تاپ را دارد در صورتی که این قسمت از نظر سخت افزاری دچار مشکل شده باشد و باعث سخت شدن انجام امور و باز و بسته کردن لپ تاپ شود حتماً باید برای تعمیر و تعویض قاب مورد نظر اقدام نمایید.

با توجه به حساس بودن نمایشگر مخصوص برای مدل های جدید لپ تاپ ها که برخی از آنها به صورت نمایشگر لمسی نیز هستند، خراب شدن قاب دور نمایشگر باعث می‌شود تا مشکلات از نظر سخت افزاری و نرم افزاری برای این مدل ها به وجود بیاید که باید در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر آنها اقدام نمایید.

در نمایندگی لنوو شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن تمامی قسمت های خراب شده لپ تاپ را با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته تعمیر نمایید.

برای تعمیر قاب لپ تاپ لنوو ابتدا سعی می شود تا عیب یابی اولیه روی دستگاه انجام شود تا دلایل خرابی دستگاه و قسمت هایی که به صورت کامل در خرابی موردنظر نقش دارند و با آن در ارتباط هستند تشخیص داده شود تا عملیات تعمیر بر روی این قسمت ها به بهترین شکل ممکن انجام شود و خرابی های جدیدی برای قسمت های مورد نظر در نظر گرفته نشود.

با توجه به تجربه ای که تیم فنی و تخصصی نمایندگی لنوو در زمینه تعمیر قاب لپ تاپ لنوو دارد می توانیم بگوییم که در صورتی که عملیات تعمیر برای قاب مورد نظر امکان پذیر باشد تیم فنی و تخصصی این مرکز در سریعترین زمان ممکن این عملیات را برای شما انجام می دهد.

تعویض قاب لپ تاپ لنوو

در برخی از موارد عملیات تعمیر بر روی قاب لپ تاپ های لنوو قابل امکان نبوده و با توجه به حجم بالای خرابی ها شما باید حتما برای تعویض قاب مورد نظر با قاب های جدید اقدام نمایید.

با توجه به قدیمی بودن برخی از مدل های لپ تاپ لنوو با بسیاری از کاربران این را دارند که قاب اصلی و اورجینال متناسب با مدل لپ تاپ آنها پیدا نشود و نتوانند قاب مورد نظر را بر روی لپ تاپ خود استفاده کنند و مجبور به استفاده از آب های فرعی یا فیک و قاب های نا مناسب برای لپ تاپ مورد نظر شوند که ممکن است از نظر فیزیکی و ساختاری صدمات را به لپتاپ آنها وارد کند.

به همین دلیل تیم فنی و تخصصی نمایندگی لنوو سعی کرده است تا با در نظر گرفتن تمامی شرایط، علاوه بر تعمیر قاب لپ تاپ لنوو تمامی قاب های مدل های جدید و قدیمی را به صورت کاملا اصل و اورجینال در اختیار مشتریان قرار دهد تا در صورتی که عملیات تعمیر بر روی این قاب ها امکان پذیر نبود از قاب های اصلی و اورجینال که با ضمانت نامه کتبی و رسمی در اختیار شما قرار می گیرد استفاده نمایید.

هزینه تعمیر قاب لپ تاپ

نکته مهمی که باید در مورد تعمیر قاب لپ تاپ در نظر داشته باشید این است که برخی از مراکز متاسفانه هزینه های بسیار بالایی را برای تعمیر لپ تاپ مورد نظر قاب خراب شده آن در نظر می‌گیرند که با تعویض قاب مورد نظر با قاب اصلی و اورجینال برابری میکند.

در نمایندگی لنوو با توجه به اینکه از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته استفاده میکنند و تیم فنی و تخصصی این مرکز تجربه بسیار بالایی در زمینه تعویض و تعمیر انواع قاب های مدل های مختلف لپ تاپ لنوو را دارند می توانید با ارزانترین هزینه تمامی خدمات مربوط به تعمیر قاب لپ تاپ را دریافت نمایید.

البته اگر هزینه تعمیر قاب لپ تاپ بسیار بیشتر از تعویض قاب اصلی و اورجینال بر روی لپ تاپ شما باشد این فنی و تخصصی حتماً از قاب اصلی و اورجینال به جای قاب خراب شده استفاده می کنند تا هم از نظر سخت افزاری و هم از نظر کارایی بتوانید به بهترین شکل ممکن از لپ تاپ خود در آینده استفاده نمایید.

خروج از نسخه موبایل